Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER predstavuje lak budúcnosti

Tvrdý bojovník čo v budúcnosti významne uľahčí stolárom život: nový ADLER Aqua-Resist; prvý lak na báze vody, ktorý aj pri jednozložkovom spracovaní dosiahne rovnakú odolnosť ako jeho dvojzložkoví konkurenti.


11.03.2013

ADLER AQUA-RESIST

Tvrdí junáci sú out. Ale u laku je to iné. Tu totiž platí: čím viac rezistentný tým lepší. "Zaklínadlom" je norma „ÖNORM A 1605-12 1-B1“. Laky na báze vody, ktoré majú dosiahnuť túto triedu odolnosti, musia byť spracované s tužidlom (2K-laky). Aspoň doteraz tomu tak bolo. Lebo teraz prichádza z ADLER-Werk Lackfabrik (A) tvrdý lakový mladík.

OSAMELÝ BEŽEC

Mohlo by sa povedať, že je niečo ako McGyver medzi lakmi na báze vody: všestranný, ktorý aj sám zvládne každú situáciu – a to bez jediného škriabanca! ADLER Aqua-Resist je prvý a jediný priehľadný lak na báze vody, ktorý bez tužidla, teda ako jednozložkový, dosiahne tú najvyššiu chemickú odolnosť. „ Tento umelecký kúsok sa nám podaril vďaka úplne novej technológii pojív“, teší sa Franz Thummer, vedúci vývoja nábytkových lakov ADLER. Pre spracovateľov - od jednotlivcov  až po priemyselných výrobcov  – prináša samé výhody : šetrí peniaze, čas a aj životné prostredie. Je bez tužidla, ktoré vždy znamená obmedzenú dobu spracovania,  menej nákladov na čistenie, menšiu spotrebu, menej výdajov na odstránenie a aj menšiu záťaž na prostredie.

TEN SPRÁVNY PRE VŠETKY PRÍPADY

Samozrejme, aj použitie je bez komplikácii. Užívatelia môžu ten istý materiál použiť do striekacej pištole aj do lakovacieho zariadenia, na dobu spracovateľnosti nemusia myslieť a ADLER Aqua-Resist univerzálne použiť: je to základ a vrch v jednom. Vďaka svojej senzačnej odolnosti sa hodí pre všetky oblasti intriérového vybavenia a vďaka  brilantnosti aj k prelakovaniu pigmentovaných, čisto bielych povrchov. „Okrem toho lepšie zvýrazňuje textúru dreva a je plnivejší ako iné laky na báze vody “, vysvetľuje Franz Thummer.

S ním majú stolári poruke hrdinu, ktorý im deň čo deň môže uľahčiť život.

 

Ku produktom : ADLER laky na nábytok a parkety & tužidlá

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: