Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER na výstave Holz-Handwerk prezentuje istotu

Dá sa istota vystavovať na veľtrhu? Dá sa istota kúpiť? RakúskyADLER-Werk Lackfabrik chce koncom marca na výstave Holz-Handwerk v Norimbergu ukázať, že sa dá. Na stanovisku 516 v hale 10.1 ukáže ADLER stolárom, prečo s povrchovkami od firmy ADLER kúpia aj istotu.


03.02.2014

ISTÉ PARTNERSTVO, ISTÁ KVALITA

ADLER-Werk Lackfabrik z rakúskeho Tirolska nepatrí medzi koncerny. Je to stredný, rodinný podnik, ktorému nejde o rýchly rast, ale snahu o dlhodobé partnerstvá. Aj preto veľa stolárstiev stavia na ADLER. Poznajú sa osobne a vedia, že vždy im je predajný alebo technický partner poruke, je jedno, o čo ide.

Istotu vnáša ADLER aj do palety produktov a kvality. Nespočetné množstvo vzoriek ukáže na veľtrhu hlavne jedno: že ADLER ponúka kompletný balík pre všetky možné prípady,  aj pre vychytený trend súčasnosti - prirodzený mat. Moridlá, priehľadné i farebné laky, vysoký lesk, matné a prirodzené efekty, oleje, vosky, vodné, rozpúšťadlové, nábytkové, okenné a dverové systémy. „Čo sa týka kvality, povrchov, rýchlosti dodávky a starostlivosti, sú naši zákazníci s každým naším produktom na tej správnej adrese. U nás si s každým kúskom kupujú aj istotu.“, hovorí  vedúci predaja ADLER v Nemecku, Stefan Zink.

ZARUČENÁ ODOLNOSŤ U 1-ZLOŽKOVÉHO VODNÉHO LAKU

Istotu zaručuje aj Aqua-Resist, hviezda ADLER-a na tejto výstave. Je to prvý lak na báze vody, ktorý v jedno-zložkovom spracovaní dosiahne triedu chemickej odolnosti 1-B1. Minulú jeseň bol práve pre túto vlastnosť na veľtrhu Holz v Bazileji ocenený cenou „Innovationspreis Holz“ . „Budeme prezentovať aj nové produkty, napr. polotransparentný, pestrý moriaci systém", sľubuje Stefan Zink, „ale to je naše prekvapenie pre našich návštevníkov!“ Pozýva všetkých do Norimbergu, v dňoch 26.-29.marca na veľtrh  Holz Handwerk  do stánku ADLER , ktorý je v  hale 10.1, stanovisko 516!

 

Ku katalógu produktov: ADLER nábytkové laky 

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: