Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER Mobilná web-stránka

Informácie o produktoch, novinky, videá a praktické tipy & triky môžete odteraz ešte pohodlnejšie a pritom rýchlo získať prostredníctvom Vášho smartfónu.


29.05.2012

POUŽÍVATELIA SMARTFÓNOV POZOR – ADLER STRÁNKA UŽ AJ CEZ MOBIL

Stále viac ľudí používa svoj mobil ako multifunkčný prístroj a vyhľadáva tak potrebné informácie aj na cestách prostredníctvom svojho Smartfonu. ADLER drží krok s vývojom a ponúka užívateľom Smartfónov verziu pre mobily. Táto je kompatibilná so všetkými bežnými mobilnými operačnými systémami (napr. Apple IOS, Android) a prehliadačmi. Obsah týchto stránok zodpovedá normálnym stránkam, sú však kompaktné, prehľadné a prispôsobené veľkostiam displejov rôznych mobilov. Čítajte aj naďalej nové informácie o produktoch, prezrite si videá a sťahujte si karty bezpečnostných údajov. Jedno či v podniku, na cestách alebo doma. 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA, PREHĽADNÉ USPORIADANIE 

A takto funguje používanie mobilnej web-stránky:

Jednoducho zadajte adresu www.adler.sk do prehliadača Vášho mobilu. Stránka automaticky rozpozná, že požívate mobilné koncové zariadenie a presmeruje Vás na mobilnú verziu stránky. 

Celková navigácia je nastavená tak, že pre získanie potrebných informácií budete potrebovať iba málo kliknutí. Už na prvej strane uvidíte prehľadne všetky funkcie a obsahy. Cez hlavné menu vľavo môžete kedykoľvek voliť jednotlivé kategórie. Jedným klikom na logo ADLER vpravo sa dostanete na úvodnú stránku. Obsluha je teda hravo ľahká.

 

Informácie o produktoch, technické listy alebo karty bezpečnostných údajov, novinky, videá, praktické tipy & triky, zdroje a kontaktné údaje – mobilná stránka ponúka všetky informácie ktoré potrebujete. Presvedčte sa sami. Veľa zábavy pri klikaní cez mobil, farebný ADLER-svet.

Zum ADLER Online-Shop: