Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER Aqua-Mira CFB – všestranne použiteľný lak

Okrem veľmi dobrého zvýraznenia textúry dreva ponúka tento číry lak aj ďalšie presvedčivé vlastnosti, ktorými sú úroveň transparentnosti a plnivosť ...


16.07.2010

Rozmanité oblasti použitia, vynikajúce vlastnosti pri spracovaní, veľmi dobrá plnivosť - pri vývoji nového produktu ADLER Aqua-Mira CFB sa podarilo zlúčiť tieto vlastnosti v jedinom novom, vodou riediteľnom laku určenom pre viacvrstvové systémy. Produkt ADLER Aqua-Mira CFB, ktorý je spracovateľný ako jednozložkový lak, presviedča svoju vynikajúcu plnivosťou.

 

 

Vďaka veľmi dobrej odolnosti voči krémom a tukom je produkt ADLER Aqua-Mira CFB obzvlášť vhodný pre lakovanie stoličiek a regálového nábytku. Tento všestranne použiteľný lak však nájde dokonalé uplatnenie aj v oblasti nábytku určeného pre obývacie izby a spálne. Okrem veľmi dobrého účinku pri zvýrazňovaní textúry dreva ponúka tento číry lak aj ďalšie presvedčivé vlastnosti, ktorými sú úroveň transparentnosti a plnivosť. Špeciálne UV filtre zabraňujú predčasnému zožltnutiu laku a vyblednutiu dreveného podkladu.

 

 

Profil tohto novo vyvinutého vodou riediteľného laku dotvárajú ďalšie priaznivé vlastnosti, ktorými sú dobrá odolnosť voči chemickým a mechanickým účinkom a dobrá svetelná stálosť.

 

Stručný prehľad vlastností:
</ h3>

 

 • Veľmi vysoká plnivosť </ li>
 • Dobrá transparentnosť a zvýraznenie textúry dreva </ li>
 • Obzvlášť jednoduché použitie </ li>
 • Dobrá odolnosť voči chemickým a mechanickým účinkom </ li >
 • dobrá svetelná stálosť </ li>
 • Veľmi dobrá priľnavosť na zvislých plochách </ li>
 • dobrá brúsiteľnosť </ li> </ ul>

   

  Viac informácií o produkte

  ADLER Aqua-Mira CFB

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: