Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER- zaručene vysokohodnotné laky

Pravidlá, ktoré nastavujeme, sami aj dodržujeme - to je naša filozofia. Sme fundovaný odborník v oblasti ochranných prostriedkov a lakov na drevo a ponúkame svojim zákazníkom viac ako 10.000 produktových položiek.

Naše laky na drevo sú - ako všetky ostatné produkty - testované ako na kvalitu, tak aj na nezávadnosť.  Vedieme laky pre rôzne oblasti použitia a pre interiér a exteriér. Je jedno, či chcete lakovať alebo natierať  nábytokoknádvere alebo iné drevené prvky, u nás v ADLER-i budete určite správne. Rôznorodá paleta produktov siaha od lakov na báze syntetických živíc až po vodné laky, od striekacích lakov až po valcové laky.

Ponúkame Vám veľký výber vysokohodnotných lakov na drevo v rôznych  farbách. Tak u nás nájdete nielen transparentné  a biele laky, ale aj pestré   laky vo výrazných odtieňoch a laky pre tvorbu efektov. Nechajte Vašej kreativite voľný priebeh a pomocou našich produktov vytvorte pútavé akcenty.  Vašej fantázii sa medze nekladú.  máte ešte otázky k našim produktom? Kontaktujte nás radi Vám poradíme.

    Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

    Zum ADLER Online-Shop: