Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Lakovanie nábytku s produktmi ADLER: tá najlepšia ochrana Vášho dreva

Ako prirodzene dorastajúca surovina je drevo jedným z najkrajších materiálov pre výrobu nábytku. Lakovanie nábytku je optimálna metóda, ako produkty z dreva ochrániť pred fľakmi, vlhkosťou, špinou a prachom a zároveň ho perfektne zušľachtiť.  ADLER ponúka široký sortiment hodnotných lakov pre akékoľvek použitie.

 

PROFESIONÁLNE LAKOVANIE NÁBYTKU

Poprední stolári, ktorí lakujú Váš cenný nábytok alebo zušľachťujú interiérovú výbavu, už dlho dôverujú kvalite a skúsenostiam firmy ADLER. Nábytkové laky ADLER chránia a zušľachťujú, pričom dosahujú ten najvyšší štandard v nábytkárstve a vnútornom vybavení. Je jedno, či lakujete vodouriediteľnými alebo PUR-lakmi, ADLER je zárukou chemickej aj mechanickej odolnosti ako aj jednoduchého spracovania.

K produktom:  Nábytkové laky a tužidlá pre remeslo

PRIEMYSELNÉ LAKOVANIE NÁBYTKU 

Aby ADLER sa vyšiel v ústrety aj zvláštnym požiadavkám priemyselnej výroby nábytku, začal pred desaťročiami s vývojom špeciálnych, ekologických lakovacích systémov pre túto oblasť. ADLER dnes stanovuje technologické pravidlá v priemyselnom lakovaní nábytku. Mnohí vynikajúci výrobcovia nábytku, kuchýň a parkiet lakujú svoje produkty s  ADLER Premium-lakmi.

 

PRODUKTY PRE NATIERANIE, DOMÁCE POUŽITIE

S modernými odtieňmi sa aj starý nábytok môže "šmahom ruky"  zmeniť v trendový kúsok. Úplne rýchlo a jednoducho, ak ho nanovo natriete našimi špeciálnymi lakmi ako ADLER Aquacryl alebo Soloplast . Aj  pri natieraní nábytku bodujú laky ADLER svojou kvalitou a predovšetkým jednoduchým použitím - tak aby lakovanie nábytku bavilo.

 

Či už Váš nábytok lakujete bezfarebným  lakom, ktorým uchováte jeho prirodzenú farbu, alebo farebným lakom v trendovom odtieni - u nás si vždy vyberiete. Od hlbokého matu až po vysoký lesk - lakmi ADLER nalakujete Vás nábytok vždy profesionálne.

 

 

Ďalšie zaujímavé informácie nájdete tu:

Zum ADLER Online-Shop: