Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Lazúry ADLER ponúkajú mnoho možností úprav

S lazúrami ADLER  ste sa rozhodli pre vysokú kvalitu  a nezávadnosť pre životné prostredie na veľmi dobrej úrovni.  Rozdiel oproti obvyklým lazúram zistíte rýchlo. Naše produkty bodujú vďaka ich vysokej hodnote. Vyskúšajte ich, budete nadšení!

 

LAZÚRY NA DREVO

Dych prírody a individualita- to sú dôvody obľúbenosti dreva ako suroviny. Aby radosť z drevených objektov vydržala čo najdlhšie, odporúča sa povrchy chrániť resp. zušľachtiť pomocou povrchovej úpravy.  Lazúry sú  napr. perfektné pre dosiahnutie prirodzeného vzhľadu.  Zároveň  je tu možnosť dodania farebného odtieňa a prevedenia neprekrývajúceho štruktúru dreva.

exteriéri sa lazúry ADLER starajú o ochranu pred škodlivými vplyvmi okolia. Ak sa totiž drevo neošetrí lazúrou, UV žiarenie naruší štruktúru dreva, čo vedie k vzniku nepekného zašednutia, zamodrania alebo k ataku plesňami. Naše lazúry pre  interiér  poskytujú drevu nevyhnutnú ochranu nábytku, obkladov alebo drevených stropov pred zažltnutím a rôzne možnosti vzhľadu.

Weitere interessante Themen finden Sie hier:

Zum ADLER Online-Shop: