Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Ochranné prostriedky na drevo chránia tento jedinečný prírodný produkt

Drevo je jedinečný a mnohostranný využiteľný materiál. Dajú sa z neho vyhotoviť tak prekrásne fasády ako aj balkóny, ploty, okná a dvere. Ako všetky prírodné produkty, musí byť aj drevo  pravidelne ošetrované, aby aj po rokoch bolo také pekné, ako v prvý deň.  Ochranné prostriedky na drevo chránia Vaše drevo pred zamodraním, napadnutím hubami, červami a inými škodcami.

 

Ochranné prostriedky na drevo ADLER chránia a zušľachťujú  Vaše drevené prvky a pomáhajú ich krásu priviesť do dokonalosti. Ponúkame Vám šikokú paletu starostlivo testovaných a preto pre zdravie bezpečných vodouriediteľných a rozpúšťadlových ochranných prostriedkov na drevo. Je úplne jedno, či ide o nový náter alebo renováciu, u nás určite nájdete ten správny produkt na ochranu dreva.

 

Vyhľadávanie podľa:

 

Aplikáciou ochranných prostriedkov nielenže drevo zušľachtíte, ale aj ochránite pred vlhkosťou, UV-žiarením a inými škodlivými vplyvmi. "Pokutrajte" sa v našich produktových kategóriách a podrobne sa informujte sa  o našej rozsiahlej ponuke. Ak máte otázky, radi Vám ich zodpovieme.

 

Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

Zum ADLER Online-Shop: