Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

S ochrannou lazúrou ADLER je o Vaše drevo optimálne postarané

Hľadáte lazúru na drevo pre nový náter alebo renováciu Vašej fasády a okien? U ADLERa ste správne a určite nájdete produkt, ktorý na jednej strane neprináša priveľké výdaje na nátery a na druhej strane  zaručí dlhú životnosť - a to už po nánose dvoch vrstiev.  

 

Pullex High-Tech je názov našej lazúry, ktorá aj bez základovania zabezpečí vynikajúci výsledok. No aj s produktom Pullex Plus v kombinácii s ochrannou lazúrou  Pullex Imprägnier-Grund dosiahnete perfektný náter. Pre väčšie plochy ako ploty, garáže alebo hospodárske stavby odporúčame výhodnejšiu alternatívu  Pullex Objekt-Lasur. Na čistejšie práce "nad hlavami" zas Pullex Top-Lasur , ktorý netvorí kvapky.

 

Chcete dosiahnuť farebné akcenty? Potom sa rozhodnite pre naše krycie varianty Pullex ColorPullex Silverwood je ochranná lazúra, ktorá - ako už názov napovie- dodá drevu striebristý vzhľad alebo efekt starého dreva. Kto uprednostňuje produkty na báze vody, ten zvolí pre základovanie lazúru Pullex Aqua-Imprägnierung a pre vrchný náter Pullex Aqua Plus alebo farebný variant Pullex Aqua-Color.

OCHRANNÁ LAZÚRA PRE RENOVÁCIU A NÁTER OKIEN. 

 S Pullex Renovier-Grund ADLER ponúka  egalizujúcu ochrannú lazúru , ktorá staré a zašednuté drevo  znova zosvetlí a dodá mu nový jas. K sérii Pullex takisto patria aj špeciálne produkty pre ošetrovanie okien. Ako ošetrujúci náter sa najlepšie hodí hrubovrstvá lazúra  Pullex Aqua-DSL, pre sanáciu okien Pullex Fenster-Lasur - obe opäť dodajú  nevyhnutnú ochranu na mnoho rokov. 

 

Prezrite si v kľude naše kategórie produktov a informujte sa  o našom sortimente ochranných lazúr na drevo. Samozrejme, v prípade otázok sa na nás môžete obrátiť.

 

Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

Zum ADLER Online-Shop: