Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Farby na drevo ADLER skrášľujú a ochraňujú Váš domov

Ak hľadáte kvalitatívne vysokohodnotné farby na drevo, ADLER je tým správnym partnerom.  V ponuke máme krycie farby na drevo v exteriéri aj interiéri na báze alkydových živíc i na báze vody. Pre zachovanie prirodzeného vzhľadu dreva ponúkame ADLER lazúry na drevo pre ochranu a zušľachtenie tohto prírodného produktu.

 

LAZÚRY NA DREVO V EXTERIÉRI

Pullex Color je hodvábnomatná krycia farba vhodná obzvlášť sanáciu starých stavebných prvkov ako napr.  fasády, balkóny. Keďže patrí k farbám na báze alkydovej živice, je mimoriadne odolná voči poveternosti a vykazuje veľmi dobrú farebnú stálosť. S Pullex Aqua-Color chránite nové i zvetralé drevo proti zamodraniu a napadnutiu hubami. Predovšetkým drevené domčeky, balkóny, prístrešky a ploty získajú veľmi pekný efektný náter.

K produktom "Farby na drevo v exteriéri" a "Lazúry na drevo v exteriéri"

LAZÚRY NA DREVO V INTERIÉRI

Aj pre interiér ponúka ADLER jednoducho spracovateľné nátery pre rôzne oblasti použitia a pre rôzne priania. Ak sa požaduje matný efekt, perfektne sa hodí lak ADLER VariColor. Pre lesklé povrchy zasa ADLER Glanzacryl na báze vody. Ak uprednostňujete systémy na báze alkydových živíc, siahnite radšej po farbách Samt- alebo Brilliantalkyd. Menší krycí efekt dosiahnete  použitím niektorej z interiérových lazúr  Innenlasur, trebárs v trendovom odtieni "Kalkweiß".

K produktom "Farby na drevo v exteriéri" a "Farby na drevo v interiéri"

Uvedené farby je možné namiešať do požadovaného odtieňa pomocou miešacieho systému ADLER Color4You. Tým kreativite nič nebráni. Využite prémiové farby firmy ADLER pre perfektnú ochranu a zušľachtenie Vašich drevín v interiéri a exteriéri.

 

Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

Zum ADLER Online-Shop: