Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Správne lakovanie dreva pomocou produktov ADLER Slovensko s.r.o.

Drevo je osobitá surovina, ktorá vytvára jedinečnú atmosféru. Drevené prvky zútulňujú a súčasne pôsobia štýlovo a rýdzo.  Chráňte Vás mobiliár  pred špinou, vlhkosťou a prachom, Vaše drevo jednoducho nalakujte. So správnou ochranou  sa z pekného zariadenia budete tešiť dlhé roky. Navyše je lakovanie dreva perfektným zušľachtením tohto prírodného materiálu.

 

Ponúkame Vám veľký výber produktov pre správne nalakovanie dreva. Nábytkové laky ADLER sú veľmi odolné a vyhovejú aj tým najvyšším nárokom. Ak sa rozhodnete Vaše drevo nalakovať s našim produktom, rozhodnete sa pre vysokú kvalitu v spojení s jednoduchým použitím. Aj drevené podlahy a schodiská získajú vďaka našim lakom pekný lesk a budú optimálne chránené pred denno-dennou záťažou. Pre exteriér ponúkame  špeciálne laky, ktoré drevo ochránia pred vplyvmi počasia a škodcami.  

REMESELNÉ POUŽITIE:

DOMÁCI MAJSTRI:

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Radi poradíme.

 

Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu: 

Zum ADLER Online-Shop: