Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Drevo namoriť, prirodzenú krásu dreva podčiarknuť

Nábytok z masívu je teraz  vysoko v kurze. Naproti tomu  však drevo ako materiál z módy nikdy ani nevyšlo. Milovníci pekného nábytku a vnútorného vybavenia to vedia oceniť, pretože  v konečnom dôsledku nie je žiadna skriňa ako ktorákoľvek iná. Pravý unikát je obzvlášť hodnotný práve vďaka použitiu tejto prírodnej suroviny.  

Pre uchovanie prirodzenej krásy dreva hrá veľkú úlohu správna voľba povrchovej úpravy. Práve morenie dreva je to, čo by malo okamžite prísť do úvahy. Ono nepomáha iba zachovaniu jeho prirodzenej krásy skriní, dverí alebo stolov. Morením sa dajú dosiahnuť aj neobvyklé efekty: má drevo pôsobiť anticky? Alebo vidiecky? Páči sa. Alebo radšej moderne, futuristicky s takmer metalickým leskom? Tiež žiadny problém.  Od "Neoantik" cez "Classic" až po "Style" - rakúsky expert na laky je pripravený splniť všetky možné želania.

 

Ďalšie informácie k:

Pre morenie dreva je ADLER expertom. S našimi produktami, ktoré sa vyznačujú vysokou hodnotou, ešte nikdy nebolo tak jednoduché drevo namoriť a dosiahnuť fascinujúce výsledky.

Keď Váš obľúbený kúsok z dreva namoríte, už ho nespoznáte.  Obklopí ho závan individuality a urobí z neho absolútnu pastvu pre oči. 

 

 

Ďalšie zaujímavé témy nájdete tu:

Zum ADLER Online-Shop: